Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI-tych Mistrzostwach Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbędą się w dniach 11 -12.03.2022, na terenie Ośrodka Narciarskiego Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka w Krynicy-Zdrój, ul. Czarny Potok 75.

Mistrzostwa to nie tylko zawody , ale również wiele atrakcji dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, dlatego z nami nie nudzą się również kibice. Jak co roku każdy otrzyma pamiątkowe gadżety z logiem Mistrzostw oraz logami Sponsorów, zapewnimy również catering na stoku. Z uwagi na panujące obostrzenia sanitarne planujemy zorganizować uroczyste zakończenie dostosowane do aktualnych wymogów.

W najbliższym czasie otrzymacie Państwo informacje o miejscu rozgrywania zawodów oraz o proponowanych hotelach i pensjonatach.

W tym roku startujący alpejczycy i snowboardziści będą rywalizować w slalomie gigancie. Rozegrane zostaną konkurencje indywidualne jak i grupowe – rywalizacja firm.
W ramach imprezy w Piątek 11.03.2022 odbędzie się oficjalny trening slalomu giganta.
W zależności od warunków śniegowych planujemy zorganizować dodatkową atrakcję – niespodziankę.
Koszt uczestnictwa wynoszą 310 PLN brutto (z VAT).
Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.GórnikNaNartach.pl do dnia 3 marca 2022r. do godz. 15.00. Zatwierdzenie zgłoszenia następuje po uiszczeniu opłaty startowej na konto podane na oficjalnej stronie Mistrzostw.
Wszystkie aktualne informacje dotyczące Mistrzostw znajdą Państwo na stronie www.GórnikNaNartach.pl

Będziemy zaszczyceni goszcząc Państwa jako uczestników i sponsorów naszej cyklicznej imprezy.

Z górniczym i narciarskim pozdrowieniem,

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego – Piotr Kapustianyk

Prosimy o informację na adres info@gorniknanartach.pl

– jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywać informacji dotyczących Mistrzostw Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie;

– jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać aktualności związane z organizowanymi Mistrzostwami Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.